на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH BONEGA
adidas Патики STAN SMITH BONEGA
adidas Патики STAN SMITH BONEGA
adidas Патики STAN SMITH BONEGA
adidas Патики STAN SMITH BONEGA
adidas Патики STAN SMITH BONEGA
adidas Патики STAN SMITH BONEGA
adidas Патики STAN SMITH BONEGA
adidas Патики STAN SMITH BONEGA
adidas Патики STAN SMITH BONEGA
adidas

adidas Патики STAN SMITH BONEGA

код на производ: HQ4253
Šifra proizvođača: MDB64
7.488 MKD
7.488 MKD
5.990 MKD
Заштеда: 1.498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 46 2/3
 • 47 1/3
 • 48
 • 35 1/2
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Stan Smith Bonega се женски патики во препознатливиот стил на Stan Smith, сега со нови пропорции, делумно направени од рециклирани материјали. Поздравете го вашиот нов стил. Моќните детали даваат максимално влијание на класичните аdidas патики и создаваат силен изглед со кој можете гордо да го покажете каде и да одите. Синтетичкиот горен дел нежно, но доволно цврсто се обвиткува околу вашите стапала. Нивниот горен дел е направен од најмалку 50% рециклирана содржина и тие се само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Синтетички горен дел
 • Горниот дел направен од најмалку 50% рециклирана содржина
 • Гумен ѓон на платформа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CE1968
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.786 MKD
  Заштеда 70%
  9.288 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  XXL
  XXS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GN4395
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.633 MKD
  Заштеда 40%
  4.388 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  58
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IC2376
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.750 MKD
  Заштеда 20%
  4.688 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IC5236
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.230 MKD
  Заштеда 20%
  5.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи