на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Beckenbauer
adidas Дуксер Beckenbauer
adidas Дуксер Beckenbauer
adidas Дуксер Beckenbauer
adidas Дуксер Beckenbauer
adidas Дуксер Beckenbauer
adidas Дуксер Beckenbauer
adidas Дуксер Beckenbauer
adidas

adidas Дуксер Beckenbauer

Код на производ: IT9866
Šifra proizvođača: KMZ10
4.588 MKD
4.588 MKD
4.129 MKD
Заштеда: 459 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Beckenbauer е женска горна тренерка која носи класичен изглед и неоспорна удобност. Без разлика дали пиете кафе или одите на ноќно излегување, оваа горна тренерка на adidas ви овозможува удобност без да го жртвувате стилот. Изработенa е од мека памучна ткаенина со ребрести lastici за совршена форма и вклопување. Спортскa, но разновидна, подеднакво добро оди со долни тренерки или фармерки. Нејзиниот дизајн е омилен фаворит, модернизиран од архивите. Со избирање на рециклирани, ние сме во можност повторно да ги користиме материјалите што се веќе создадени, што помага да се намали отпадот. Изборот на обновливи материјали ќе ни помогне да ја отстраниме нашата зависност од ограничените ресурси. Нашите производи направени од мешавина на рециклирани и обновливи материјали содржат најмалку 70% од овие материјали. Спецификација:

 • Горна тренерка за жени
 • Патента по целосна должина
 • Ребрести стоечка јака
 • Странични џебови
 • Ребрести ластици и рабови

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики IF3002
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FV5321
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.399 MKD
  Заштеда 10%
  4.888 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY9522
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.492 MKD
  Заштеда 35%
  9.988 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID6809
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY6818
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.341 MKD
  Заштеда 25%
  9.788 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  6
  6-
  7

  слични производи