на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas

adidas Патики Superstar Xlg

Код на производ: ID5698
Šifra proizvođača: NKD62
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar Xlg женските lifestyle патики се смела интерпретација на познатиот модел, изработени од врвна кожа. Овие патики инспирирани од кошарката се освежени за модерниот живот во движење. Иконската форма на обвивка на прстите добива смела надградба, додавајќи став кон безвременската силуета, додека ја одржува нејзината спортска ДНК недопрена. Горниот дел од мазна кожа и EVA средниот ѓон обезбедуваат винтиџ стил и секојдневна удобност. adidas Superstar патиките поминаа повеќе од 50 години на пресекот на спортот и урбаната култура, а овие патики го почитуваат тоа наследство. Освежен класичен стил, тие се знак на минатото и амблем на иднината. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Кожен горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • EVA среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи