на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas

adidas Дуксер HOODIE

Код на производ: IC8343
Šifra proizvođača: BSO49
3.988 MKD
3.988 MKD
2.792 MKD
Заштеда: 1.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas HOODIE е женски дуксер со капуљача кој заслужува да биде рангиран меѓу најпрактичните парчиња облека. Доколку сте зафатени со секојдневните обврски или се препуштате на шармот на лесниот тренинг, овој дуксер ќе ви помогне да се чувствувате удобно. Памукот, кој е мек како пешкир, ја обезбедува потребната удобност, а за дополнителна цврстина има и прилагодлива хауба. Овој вид на дуксер со качулка има посебно место во гардеробата на секоја жена. Забележливо предимензиониран, лесно се комбинира со остатокот од гардеробата. Со купување на производите од памук на аdidas, вие поддржувате одржливо производство на памук. Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Прилагодлива капуљача
 • Лого на adidas
 • Еластични делови на ракавите
 • Материјал: 70% памук и 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY6852
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.412 MKD
  Заштеда 35%
  6.788 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ1936
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.990 MKD
  Заштеда 20%
  7.488 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4281
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.222 MKD
  Заштеда 30%
  8.888 MKD
  Големина
  3-
  4-
  5
  5-
  6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4284
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.066 MKD
  Заштеда 25%
  8.088 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6
  7

  слични производи