на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas

adidas Патики GAZELLE BOLD W

Код на производ: IE0422
Šifra proizvođača: MBU94
7.388 MKD
7.388 MKD
7.388 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 39 1/3
  • 40
  • 40 2/3
  • 41 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IJ7773
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IC5580
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.632 MKD
Заштеда 35%
5.588 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB5912
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IC5255
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.630 MKD
Заштеда 20%
8.288 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H15823
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.930 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
Големина
36
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IA6429
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.397 MKD
Заштеда 35%
3.688 MKD
Големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IH7496
7.388 MKD
Големина
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4-
5
5-
7