на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas Патики Superstar Xlg
adidas

adidas Патики Superstar Xlg

Код на производ: IF9122
Šifra proizvođača: NKH31
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Supestar Xlg женските lifestyle патики се освежена верзија на безвременски модел кој носи луксузни бои. Без разлика дали се одмарате дома или трчате низ градот, култната патика добива храбар ремикс. Овој модел носи свеж став кон безвременската силуета. Освежената форма на школка и плишаниот среден EVA ѓон внесуваат нова енергија притоа почитувајќи го оригиналниот дизајн. Мазниот кожен горен дел и гумениот ѓон го комплетираат изгледот и чувството. Без разлика дали на теренот или надвор од него, патиките на adidas Superstar поминаа 50 години на пресекот на спортот и културата. Секојдневна икона повеќе од половина век, тие сè уште се миленици на легендите на спортот и уличниот стил. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Кожен горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • EVA среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HL9311
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.492 MKD
  Заштеда 30%
  4.988 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HJ7861
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.273 MKD
  Заштеда 40%
  3.788 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB5913
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер H33586
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  36
  38
  40

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2578
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-