на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas

adidas Патики STAN SMITH W

Код на производ: IE0460
Šifra proizvođača: NKC60
6.788 MKD
6.788 MKD
6.109 MKD
Заштеда: 679 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
  • 39 1/3
  • 40
  • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IJ7773
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IT9866
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.129 MKD
Заштеда 10%
4.588 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IC5576
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.372 MKD
Заштеда 35%
5.188 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HL9311
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.988 MKD
Големина
34
36
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IR5975
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
Заштеда 30%
3.388 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер HN5890
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.657 MKD
Заштеда 35%
4.088 MKD
Големина
34
36
38

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IH7496
7.388 MKD
Големина
4-
5
6