на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas Патики Stan Smith
adidas

adidas Патики Stan Smith

Код на производ: IE0459
Šifra proizvođača: NKC60
6.788 MKD
6.788 MKD
6.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Stan Smith се иконски женска lifestyle патики изработени од вистинска кожа, создадени за луксузен изглед и чувство. Именувани по легендарниот тенисер, овие патики го продолжуваат своето владеење како стилски икони. Без разлика дали е во комбинација со фармерки или летен фустан, мазниот кожен горен дел без напор преминува од ден во ноќ. Суптилните перфорирани ленти на adidas на страните се тивок знак на спортското наследство на adidas. Одоздола, гумениот ѓон обезбедува приземјување за да можете самоуверено да одите каде и да ве однесе денот. Патиките на adidas Stan Smith докажуваат дека едноставноста никогаш не излегува од мода. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Кожен горен дел
 • Синтетичка внатрешност
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IJ9762
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4034
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IR5975
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.372 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HJ7861
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.462 MKD
  Заштеда 35%
  3.788 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер GD2374
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH7496
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  6