на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar

Патики Superstar

код на производ: HP5499
Šifra proizvođača: LSH31
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Дозволете вашите adidas Superstar машки патики да вe претстават во вистинско светло. Од подиумот за танцување до светот на хип хопот, adidas Superstar патиките го зацврстија своето место помеѓу легендарните модели. Овој пар го комбинира класичниот дизајн со достигнувањата на модерната ера. Направени се од делумно рециклирана содржина со цел да се избегне големото влијание што производството на нов материјал го има врз животната средина.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожно горниште
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5