на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas

adidas Дуксер Trefoil Hoody

Код на производ: H06666
Šifra proizvođača: IZP12
3.688 MKD
3.688 MKD
2.582 MKD
Заштеда: 1.106 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas TREFOIL HOODY дуксерот со капуљача ќе ви даде чувство на удобност и релаксација во текот на денот. Trefoil логото на градите зборува за вашата љубов кон брендот. Овој дуксер ви нуди чувство на незаменлива удобност. Пространата капуљача ќе ве заштити од дожд и ветер кога тоа ви е потребно. Носете го adidas TREFOIL HOODY машкиот дуксер и уживајте во него цел ден.
Спецификација:

 • Прилагодлива капуљача со учкур
 • Кенгур џебови на предната страна
 • Trefoil лого на градите
 • Состав на материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF7903
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.592 MKD
  Заштеда 30%
  7.988 MKD
  Големина
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF6043
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.044 MKD
  Заштеда 50%
  4.088 MKD
  Големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GV9544
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.990 MKD
  Заштеда 20%
  7.488 MKD
  Големина
  11
  8-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.002 MKD
  Заштеда 30%
  4.288 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.129 MKD
  Заштеда 10%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи