на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor NeuClassics
adidas Дуксер Adicolor NeuClassics
adidas Дуксер Adicolor NeuClassics
adidas Дуксер Adicolor NeuClassics
adidas Дуксер Adicolor NeuClassics
adidas Дуксер Adicolor NeuClassics
adidas Дуксер Adicolor NeuClassics
adidas Дуксер Adicolor NeuClassics
adidas Дуксер Adicolor NeuClassics
adidas Дуксер Adicolor NeuClassics
adidas

adidas Дуксер Adicolor NeuClassics

Код на производ: HM1871
Šifra proizvođača: BZ905
Prosečna ocena:
4.588 MKD
4.588 MKD
3.212 MKD
Заштеда: 1.376 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Gjuner
Gjuner
19.02.2024. 17:21

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики ID8073
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.012 MKD
Заштеда 30%
8.588 MKD
Големина
8-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EE6464
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.990 MKD
Заштеда 20%
7.488 MKD
Големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG6142
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.729 MKD
Заштеда 10%
8.588 MKD
Големина
10-
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики EE6462
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL

слични производи