на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar Bonega
adidas Патики Superstar Bonega
adidas Патики Superstar Bonega
adidas Патики Superstar Bonega
adidas Патики Superstar Bonega
adidas Патики Superstar Bonega
adidas Патики Superstar Bonega
adidas Патики Superstar Bonega
adidas Патики Superstar Bonega
adidas Патики Superstar Bonega
adidas

adidas Патики Superstar Bonega

код на производ: GX1841
Šifra proizvođača: LJA90
8.088 MKD
8.088 MKD
5.662 MKD
Заштеда: 2.426 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar Bonega се женски патики lifestyle кои комбинираат класика и модерни детали. Излезете од стереотипите на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие патики на adidas со платформа. Ретро боите и еластичната кожа во горниот дел му оддаваат почит на минатото, додека извезените табани со 3 ленти и мемори пена додаваат модерни детали. Премиум кожата во горниот дел нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Луксузната влошка од мемори пена значи дека секој чекор што го правите е мек и удобен, а амортизацијата е совршена. Тие се делумно направени од рециклирана содржина генерирана од производниот отпад. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично држење на сите површини. Каде и да одите во овие аdidas патики со стил што ќе ве лансираат во областа на модата, ќе се чувствувате и ќе изгледате добро. Вашите омилени тесни фармерки, хеланки, тренерки, шорцеви, изборот е ваш и не можете да погрешите со овие патики на adidas Superstar Bonega
Спецификации:

 • Женски патики - lifestyle
 • Кожен горен дел
 • Делумно рециклиран материјал
 • Класично врвкање
 • Мемориска пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HN8329
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB5912
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HN5899
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  големина
  34
  36
  38

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-