на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classics SST

Код на производ: IK4030
Šifra proizvođača: EKM89
4.888 MKD
4.888 MKD
3.422 MKD
Заштеда: 1.466 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas Adicolor Classics SST е разноврсна женска тренерка, идеална за кога го шетате кучето или се дружите со пријателите. Ќе ви даде удобност и стил што го заслужувате. Полна е со детали, вклучувајќи три адидас ленти и извезено лого на трифолија на градите. Изработена е од мека ткаенина, со голем дел од памук и е совршен додаток на секоја облека. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Исправена јака
 • Странични џебови
 • Целосен патент
 • Состав: 50% памук, 43% рециклиран полиестер, 7% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG2972
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.302 MKD
  Заштеда 30%
  3.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ4293
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.257 MKD
  Заштеда 35%
  8.088 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики H06584
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.802 MKD
  Заштеда 35%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5-
  6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE5841
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7

  слични производи