на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Hoodie
adidas Дуксер Hoodie
adidas Дуксер Hoodie
adidas Дуксер Hoodie
adidas Дуксер Hoodie
adidas Дуксер Hoodie
adidas Дуксер Hoodie
adidas Дуксер Hoodie
adidas

adidas Дуксер Hoodie

Код на производ: IL1848
Šifra proizvođača: EEC24

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

4.588 MKD
2.752 MKD
2.752 MKD
Заштеда: 1.836 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Боја Бела
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG0483
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.852 MKD
Заштеда 30%
9.788 MKD
Големина
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики IF3004
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.171 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ6044
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.241 MKD
Заштеда 30%
7.488 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики GY5921
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX7484
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
Заштеда 20%
6.188 MKD
Големина
4-
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EE5060
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
Големина
5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5758-133
Цена 4.790 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FV5311-100
Цена 5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5434-209
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Дуксер FB8338-237
Цена 5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN3654-019
Цена 3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN1897-675
Цена 3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
M
XS