на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер A Graphic
adidas Дуксер A Graphic
adidas Дуксер A Graphic
adidas Дуксер A Graphic
adidas Дуксер A Graphic
adidas Дуксер A Graphic
adidas Дуксер A Graphic
adidas Дуксер A Graphic
adidas

adidas Дуксер A Graphic

Код на производ: IC5236
Šifra proizvođača: EWT46
5.288 MKD
5.288 MKD
3.702 MKD
Заштеда: 1.586 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas A Graphic е женски дуксер lifestyle со капа што ќе ги придружува сите активности што сте ги планирале. Облечете го овој преголем дуксер со графика „А“ и станете кралица на стилот. Изработена од удобна француска ткаенина, оваа привлечна капа има класичен изглед, прилагодлива капа со врвка за влечење и голем принт „А“ обоен со спреј. Еластичните делови на ракавите држат сè на своето место и го спречуваат продирањето на студениот воздух. Извезена трифолија и исечени 3 ленти околу ребрестиот раб го заокружуваат ажурираниот изглед на vintage естетиката на adidas.
Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Капа со врвка
 • Еластични делови
 • „А“ графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID4535
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.682 MKD
  Заштеда 30%
  6.688 MKD
  Големина
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H00659
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.394 MKD
  Заштеда 50%
  6.788 MKD
  Големина
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9841
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.066 MKD
  Заштеда 25%
  8.088 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG6094
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.109 MKD
  Заштеда 10%
  6.788 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики H06582
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.063 MKD
  Заштеда 45%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ9018
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.470 MKD
  Заштеда 20%
  8.088 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7
  7-

  слични производи