на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики ZX 5K BOOST
Патики ZX 5K BOOST
Патики ZX 5K BOOST
Патики ZX 5K BOOST
Патики ZX 5K BOOST
Патики ZX 5K BOOST
Патики ZX 5K BOOST
Патики ZX 5K BOOST
Патики ZX 5K BOOST
Патики ZX 5K BOOST

Патики ZX 5K BOOST

код на производ: GX8665
Šifra proizvođača: LUX03

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Во adidas ZX 5K BOOST женските lifestyle патики подготвени сте за секој предизвик што ќе ви го донесе денот пред вас. ZX колекцијата која постојано се развива отсекогаш била дом на најдоброто од модерната технологија. Засилениот среден ѓон додава енергија на секој ваш чекор. Транспарентните детали го носат вашиот стил во иднината. Тие се ултра модерни и исклучително удобни, создадени за секојдневната градска гужва. adidas ZX 5K BOOST женските lifestyle патики се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Мрежест горен дел со слоеви од велур и рефлектирачки детали
 • Внатрешност од текстил
 • Boost средниот ѓон е обвиткан во TPU материјал
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H06666
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.660 MKD
  Заштеда 55%
  3.688 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H13475
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IA4883
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.066 MKD
  Заштеда 25%
  4.088 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IA4885
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5