на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Шорцеви

по страна

Шорцеви

Pročitajte

Машките шорцеви станаа неопходен дел од гардеробата на секој маж. Совршени за спорт, но и за дневни и вечерни летни варијанти, шорцевите се парче облека кое стана синоним за кул и урбан изглед. Затоа, шорцевите се неопходен дел од скоро сите street style варијанти.

Шорцевите се омилено парче облека на популарните спортисти, но и љубителите на лежерен стил. Затоа е добро да имате неколку различни модели од ова парче облека во вашата гардероба, секоја посебна на свој начин. Ваквите модели може да се најдат токму во Buzz Online Shop.

Најдобро од сè, шорцевите, покрај маиците, можат да се носат и со патки кои имаат своја приказна. Одберете ја својата комбинација на облека и на тој начин покажете ја вашата модна приказна. Направете ја вашата комбинација на Buzz Online Shop и станете вистински модни виртуози.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
големина
колекција
Цена
za-mazi
unisex
za-vozrasni
32 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX9726-045
2.689 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-077
1.919 MKD
Заштеда 45%
3.490 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-010
3.178 MKD
Заштеда 35%
4.890 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-567
2.689 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9673-100
2.084 MKD
Заштеда 45%
3.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-010
2.268 MKD
Заштеда 35%
3.490 MKD
големина
2XL
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FN0769-489
2.854 MKD
Заштеда 45%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DX9669-847
2.084 MKD
Заштеда 45%
3.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9667-847
2.084 MKD
Заштеда 45%
3.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FN0769-010
2.854 MKD
Заштеда 45%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9667-464
2.842 MKD
Заштеда 25%
3.790 MKD
големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DZ4472-010
3.373 MKD
Заштеда 35%
5.190 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FB2477-010
2.723 MKD
Заштеда 35%
4.190 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви FB2493-010
2.268 MKD
Заштеда 35%
3.490 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DX9669-483
2.084 MKD
Заштеда 45%
3.790 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-308
2.689 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9673-464
2.084 MKD
Заштеда 45%
3.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FB2477-100
2.304 MKD
Заштеда 45%
4.190 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX0828-010
3.667 MKD
Заштеда 25%
4.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX9714-045
3.367 MKD
Заштеда 25%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9667-010
2.463 MKD
Заштеда 35%
3.790 MKD
големина
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NESSA560-001
1.717 MKD
Заштеда 25%
2.290 MKD
големина
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.371 MKD
Заштеда 30%
3.388 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9673-010
2.463 MKD
Заштеда 35%
3.790 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Pročitajte

Машките шорцеви станаа неопходен дел од гардеробата на секој маж. Совршени за спорт, но и за дневни и вечерни летни варијанти, шорцевите се парче облека кое стана синоним за кул и урбан изглед. Затоа, шорцевите се неопходен дел од скоро сите street style варијанти.

Шорцевите се омилено парче облека на популарните спортисти, но и љубителите на лежерен стил. Затоа е добро да имате неколку различни модели од ова парче облека во вашата гардероба, секоја посебна на свој начин. Ваквите модели може да се најдат токму во Buzz Online Shop.

Најдобро од сè, шорцевите, покрај маиците, можат да се носат и со патки кои имаат своја приказна. Одберете ја својата комбинација на облека и на тој начин покажете ја вашата модна приказна. Направете ја вашата комбинација на Buzz Online Shop и станете вистински модни виртуози.