на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Шорцеви ESSENTIAL SHORT
adidas Шорцеви ESSENTIAL SHORT
adidas Шорцеви ESSENTIAL SHORT
adidas Шорцеви ESSENTIAL SHORT
adidas Шорцеви ESSENTIAL SHORT
adidas Шорцеви ESSENTIAL SHORT
adidas Шорцеви ESSENTIAL SHORT
adidas Шорцеви ESSENTIAL SHORT
adidas

adidas Шорцеви ESSENTIAL SHORT

Код на производ: IR6850
Šifra proizvođača: JSV84
2.288 MKD
2.288 MKD
2.059 MKD
Заштеда: 229 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF3457
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.910 MKD
Заштеда 20%
9.888 MKD
Големина
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица IU2364
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.510 MKD
Заштеда 20%
1.888 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CQ2809
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7-
8
8-
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви BV2721-365
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви FN3046-010
2.781 MKD
Заштеда 10%
3.090 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви FB8171-361
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви E4-619-1-129
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NP0A4HOOF4Y1
4.221 MKD
Заштеда 10%
4.690 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви E4-611-1-099
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL