на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas

adidas Патики Superstar

Код на производ: HQ2167
Šifra proizvođača: MBT42
Prosečna ocena:
7.688 MKD
6.150 MKD
6.150 MKD
Заштеда: 1.538 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 10 44 2/3 28.5
 • 11 46 29.5
 • 11- 46 2/3 30
 • 8 42 26.5
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

аdidas SUPERSTAR машките lifestyle патики се мешавина од чиста класика и свежи детали. Легендарниот модел се развива повеќе од 50 години без да ја изгуби својата свежина, оригиналност и модерен шмек. Двобојните 3-ленти додаваат разиграна текстура и боја. Препознатливиот гумен горен дел и елегантната силуета го прават ова парче обувка безвременско. Секоја облека со нив е победничка, а можете да ги комбинирате со спортски и елегантни горните делови од облеката. Зошто треба да ги имате? Тие се удобни колку што изгледаат добро.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Бела
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Boban
  Boban
  04.12.2023. 20:21

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HM1871
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.752 MKD
  Заштеда 40%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC5567
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.421 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM9408
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.791 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HM1870
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.211 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H03472
  Цена 7.388 MKD
  Големина
  7-
  8
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG6213
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DB3021
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  7
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG1634
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9-