на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas

adidas Шорцеви Adicolor Firebird

Код на производ: IM9420
Šifra proizvođača: KMA94
3.088 MKD
3.088 MKD
2.779 MKD
Заштеда: 309 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Firebird се машки lifestyle шорцеви во модерна верзија на оригиналите на adidas. Повторно замислени за модерното време, но инспирирани од легендарниот ретро модел, тие се свеж ремикс и основна гардероба од класичен стил. Со лесно, опуштено вклопување и лесна трико ткаенина, ви овозможува слободно да се движите додека му оддавате почит на брендот што го започна сето тоа. Страничните џебови додаваат удобност, додека еластичниот прилагодлив појас обезбедува прилагодено вклопување. Овој производ е направен од најмалку 70% рециклирани материјали. Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF3937
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица IR7979
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.699 MKD
  Заштеда 10%
  1.888 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG4318
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви BV2721-365
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви FN3046-010
  2.781 MKD
  Заштеда 10%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви FB8171-361
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви E4-619-1-129
  2.232 MKD
  Заштеда 20%
  2.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви NP0A4HOOF4Y1
  4.221 MKD
  Заштеда 10%
  4.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви E4-611-1-099
  2.232 MKD
  Заштеда 20%
  2.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL