на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas Шорцеви Adicolor Firebird
adidas

adidas Шорцеви Adicolor Firebird

Код на производ: IM9419
Šifra proizvođača: KMA94
3.088 MKD
3.088 MKD
3.088 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Firebird се машки lifestyle шорцеви во модерна верзија на оригиналите на adidas. Повторно замислени за модерното време, но инспирирани од легендарниот ретро модел, тие се свеж ремикс и основна гардероба од класичен стил. Со лесно, опуштено вклопување и лесна трико ткаенина, ви овозможува слободно да се движите додека му оддавате почит на брендот што го започна сето тоа. Страничните џебови додаваат удобност, додека еластичниот прилагодлив појас обезбедува прилагодено вклопување. Овој производ е направен од најмалку 70% рециклирани материјали. Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики H03854
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.950 MKD
  Заштеда 20%
  8.688 MKD
  Големина
  10-
  11
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ4202
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Заштеда 20%
  10.988 MKD
  Големина
  11
  7-
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FX5508
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.091 MKD
  Заштеда 25%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8-
  9
  9-

  слични производи