на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики RETROPY F2
adidas Патики RETROPY F2
adidas Патики RETROPY F2
adidas Патики RETROPY F2
adidas Патики RETROPY F2
adidas Патики RETROPY F2
adidas Патики RETROPY F2
adidas Патики RETROPY F2
adidas Патики RETROPY F2
adidas Патики RETROPY F2
adidas

adidas Патики RETROPY F2

Код на производ: GW5473
Šifra proizvođača: LWA65

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Prosečna ocena:
6.088 MKD
6.088 MKD
4.870 MKD
Заштеда: 1.218 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45 1/3
 • 46
 • 43 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas RETROPY F2 се машки lifestyle патики инспирирани од трчањето, со модерен облик и стил. Секогаш сакате да бидете чекор понапред од другите. Мешајќи ги ретро вибрациите и модерен дизајн, овие патики на адидас се вашиот совршен избор. Вкоренети во тркачкиот стил од осумдесеттите, тие имаат слоевит горен дел од мешани материјали. Елегантната форма и дебелиот среден ѓон EVA ги прават идеални за денес.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Ватиран велур и мрежести облоги во горниот дел
 • Текстилна облога
 • ЕВА среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Marina
  Marina
  29.01.2024. 16:36

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IM2116
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.632 MKD
  Заштеда 30%
  5.188 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HL9250
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.307 MKD
  Заштеда 35%
  5.088 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IM9408
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IJ7059
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BD7633
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DB3021
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-