на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The North Face Шорцеви Graphic
The North Face Шорцеви Graphic
The North Face Шорцеви Graphic
The North Face Шорцеви Graphic
The North Face

The North Face Шорцеви Graphic

Код на производ: NF0A3S4FPIB1
3.390 MKD
3.390 MKD
3.051 MKD
Заштеда: 339 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

The North Face Graphic машките lifestyle шорцеви се неопходни за секој истражувач во неговата викенд чанта. Едноставни и удобни, изработен е од пријатна памучна ткаенина, со денови на плажа или опуштени моменти во кампот. Оваа верзија има истакнати логоа на предната и задната страна за дополнителни детали за стилизирање. Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол За мажи
  Бренд The North Face
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица NF0A87EW3X41
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.241 MKD
  Заштеда 10%
  2.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица NF0A87NUFN41
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.241 MKD
  Заштеда 10%
  2.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви BV2721-365
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви FN3046-010
  2.781 MKD
  Заштеда 10%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви FB8171-361
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви E4-619-1-129
  2.232 MKD
  Заштеда 20%
  2.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви NP0A4HOOF4Y1
  4.221 MKD
  Заштеда 10%
  4.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви E4-611-1-099
  2.232 MKD
  Заштеда 20%
  2.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL