на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Supply
adidas Маица Supply
adidas Маица Supply
adidas Маица Supply
adidas Маица Supply
adidas Маица Supply
adidas Маица Supply
adidas Маица Supply
adidas Маица Supply
adidas Маица Supply
adidas

adidas Маица Supply

Код на производ: IS2910
Šifra proizvođača: KOP22
2.088 MKD
2.088 MKD
1.670 MKD
Заштеда: 418 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 2XL 2XL
 • L L
 • M M
 • S S
 • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

adidas Supply е машка lifestyle маица која создава хармоничен баланс помеѓу модата и спортот. Една од најпрепознатливите карактеристики на adidas, тролистот, е јасно истакната и ја нагласува посветеноста на омилениот бренд. Ммаицата е совршена комбинација на удобност и функционалност. Изработена е од мек памук, а лежерниот крој овозможува чувство на удобност и мекост. Можностите за комбинирање се бескрајни. Надополнете ја со модерни патики, фармерки или тренерки и свртете го вниманието кон спортскиот стил кој ви се допаѓа. Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Ребреста јака
 • тролистот на адидас
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Бела
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FZ5742
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.082 MKD
  Заштеда 30%
  8.688 MKD
  Големина
  10
  11
  11-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX9472
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.872 MKD
  Заштеда 40%
  9.788 MKD
  Големина
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики BB5476
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  adidas GAZELLE се машки патики кои останаа верни на легендарниот модел од 1991 година.
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики GZ3742
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.241 MKD
  Заштеда 30%
  7.488 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX2089
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.172 MKD
  Заштеда 40%
  10.288 MKD
  Големина
  10
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF6043
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10-
  11
  8-
  9

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица DO7392-325
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FQ7995-100
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FB7865-051
  Цена 2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица DO7392-247
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 1.614 MKD
  Заштеда 40%
  2.690 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3720-100
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FB8165-247
  Цена 2.037 MKD
  Заштеда 70%
  6.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL