на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорцеви M NK TCH FLC SHORT
Nike Шорцеви M NK TCH FLC SHORT
Nike Шорцеви M NK TCH FLC SHORT
Nike Шорцеви M NK TCH FLC SHORT
Nike Шорцеви M NK TCH FLC SHORT
Nike Шорцеви M NK TCH FLC SHORT
Nike Шорцеви M NK TCH FLC SHORT
Nike Шорцеви M NK TCH FLC SHORT
Nike

Nike Шорцеви M NK TCH FLC SHORT

Код на производ: FB8171-222
5.090 MKD
5.090 MKD
4.581 MKD
Заштеда: 509 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX4397-170
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.721 MKD
Заштеда 10%
9.690 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM4044-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ4619-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9657-200
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.801 MKD
Заштеда 10%
10.890 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви BV2721-365
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви FN3046-010
2.781 MKD
Заштеда 10%
3.090 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви FB8171-361
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви E4-619-1-129
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NP0A4HOOF4Y1
4.221 MKD
Заштеда 10%
4.690 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви E4-611-1-099
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL