на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Шорцеви Essential
adidas Шорцеви Essential
adidas Шорцеви Essential
adidas Шорцеви Essential
adidas Шорцеви Essential
adidas Шорцеви Essential
adidas Шорцеви Essential
adidas Шорцеви Essential
adidas Шорцеви Essential
adidas Шорцеви Essential
adidas

adidas Шорцеви Essential

Код на производ: IU2355
Šifra proizvođača: KMB04
2.288 MKD
2.288 MKD
2.059 MKD
Заштеда: 229 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Trefoil Essentials се едноставни машки lifestyle шорцеви за животен стил кои се предодредени да станат вашата омилена гардероба. Надвор од основите, овие adidas шорцеви се направени за секојдневна удобност. Мешавината од памучно руно е лесна за носење, а џебовите со патент ги чуваат најважните работи за да можете да го живеете животот во движење. Неговиот разновиден дизајн е подготвен да се комбинира со се, од маица до дуксери. Како и да го носите, овие шорцеви ќе станат пар по кој посегнувате повторно и повторно. Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови со патент
 • Better Cotton

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF8832
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID3109
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви BV2721-365
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви FN3046-010
  2.781 MKD
  Заштеда 10%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви FB8171-361
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви E4-619-1-129
  2.232 MKD
  Заштеда 20%
  2.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви NP0A4HOOF4Y1
  4.221 MKD
  Заштеда 10%
  4.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви E4-611-1-099
  2.232 MKD
  Заштеда 20%
  2.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL