на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas

adidas Патики Ultraboost 1.0

Код на производ: HQ4199
Šifra proizvođača: LTK83
Prosečna ocena:
10.988 MKD
10.988 MKD
8.790 MKD
Заштеда: 2.198 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 46
 • 42 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Од прошетка во парк до викенд трчање со пријателите, машките lifestyle патики adidas ULTRABOOST 1.0 се дизајнирани да ви овозможат удобност. Горниот дел на PRIMEKNIT нежно ги гушка вашите стапала, а технологијата BOOST во средниот ѓон обезбедува удобност од првиот чекор до последниот километар. Надворешниот ѓон Stretchweb природно се витка за енергично движење, додека гумената прекривка Continental™ ви ја дава потребната влечна сила за да го задржите тој чекор во чекор. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал со високи перформанси Parlei Ocean Plastic.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • PRIMEKNIT горен дел
 • Зајакнување Fitcounter во пределот на петицата
 • Среден ѓон BOOST
 • Stretchweb ѓон со Continental™ гума

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Kristijan
  Kristijan
  15.01.2024. 16:42
  Top patika za sekojdnevna upotreba

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IS1403
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.669 MKD
  Заштеда 10%
  5.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер IL2494
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер HE9497
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  Големина
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IM4496
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.002 MKD
  Заштеда 30%
  4.288 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер H06666
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IA4885
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BD7633
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DB3021
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-