на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорцеви M J ESS FLC HBR SHORT
Nike Шорцеви M J ESS FLC HBR SHORT
Nike Шорцеви M J ESS FLC HBR SHORT
Nike Шорцеви M J ESS FLC HBR SHORT
Nike Шорцеви M J ESS FLC HBR SHORT
Nike Шорцеви M J ESS FLC HBR SHORT
Nike Шорцеви M J ESS FLC HBR SHORT
Nike Шорцеви M J ESS FLC HBR SHORT
Nike

Nike Шорцеви M J ESS FLC HBR SHORT

Код на производ: FN4535-010
3.790 MKD
3.790 MKD
3.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX4397-170
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
13
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FV3728-133
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики AH8050-005
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
5
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CV2220-003
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.152 MKD
Заштеда 20%
10.190 MKD
Големина
10
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 553558-161
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.990 MKD
Големина
10
10.5
11.5
12.5
8.5
9
9.5

слични производи