на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорцеви Form
Nike Шорцеви Form
Nike Шорцеви Form
Nike Шорцеви Form
Nike Шорцеви Form
Nike Шорцеви Form
Nike Шорцеви Form
Nike Шорцеви Form
Nike

Nike Шорцеви Form

Код на производ: FN3046-010
3.090 MKD
3.090 MKD
2.781 MKD
Заштеда: 309 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Form се машки шорцеви кои носат уникатен стил и неприкосновена удобност. Без разлика како сте решиле да го поминете денот, машките шорцеви Nike Form ќе бидат идеалното парче облека за вас. Без разлика дали шетате низ градот со пријателите или пиете кафе во вашето омилено кафуле, овие машки шорцеви ќе се погрижат секогаш да бидете забележани. Рачните џебови нудат лесно складирање за да ги чувате при рака основните работи како што се вашите картички и клучеви. Логото Swoosh зборува за вашиот спортски дух и посветеност на брендот, а интересниот маскирен принт го истакнува вашиот уникатен стил. Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Странични џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DV1307-120
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ3279-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM1206-163
  Prosecna ocena:
  glas
  8
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.993 MKD
  Заштеда 30%
  9.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13.5
  8
  8.5
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви BV2721-365
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви FB8171-361
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви E4-619-1-129
  2.232 MKD
  Заштеда 20%
  2.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви NP0A4HOOF4Y1
  4.221 MKD
  Заштеда 10%
  4.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви E4-611-1-099
  2.232 MKD
  Заштеда 20%
  2.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви NP0A4HOOF5U1
  4.221 MKD
  Заштеда 10%
  4.690 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL