на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики

по страна

Патики

Pročitajte

Надминете го стандардното и вообичаеното кога купувате патики. Патиките се клучно парче што може да ја заокружи секоја од вашите комбинации. Тие се идеално парче да го направат секој стајлинг поинтересен и малку необичен, а со тоа да ве издвојат во толпата.

Како поддржувачи на вистинската sneaker култура, Buzz Online Shop се истакнува со повеќе од импресивната понуда на патики. Меѓу моделите со кои сме особено горди се adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma, кои ги обожаваат и носат најпознатите ѕвезди во светот.

Во зависност од афинитетот, женските патики и машките патики можат да се носат со палта, со хеланки, здолништа, пантолони, но тоа е секако најприфатливата варијанта на урбаните спортски варијанти. Дуксерите, како клучни делови во гардеробите на познатите ѕвезди од хип-хоп културата, се неопходни во гардеробите на сите љубители на патики, затоа не изоставувајте ги. Љубителите на street style не смеат да ги пропуштат и јакните од понудата на Buzz, затоа што тие со патиките прават комбинација која веднаш станува моден тренд.

Бидете смели, имајте must have парчиња и да станете дел од Buzz Crew, тимот што ги руши сите модни граници!

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
големина
колекција
Цена
za-mazi
unisex
za-vozrasni
386 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9619-001
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 553558-161
8.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD6817-003
10.390 MKD
големина
10
10.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 390186-05
6.790 MKD
големина
41
42
42,5
43
44
44,5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 553558-140
8.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD6819-300
9.690 MKD
големина
10
10.5
12
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8883-200
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ4475-300
11.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8886-001
8.790 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DO1925-100
10.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ8338-017
10.390 MKD
големина
13
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ4353-003
8.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DQ8426-042
9.690 MKD
големина
10
10.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9907-001
9.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN3686-006
10.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8892-200
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
10.5
11
11.5
12
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB1362-101
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB1362-102
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB1396-006
6.632 MKD
Заштеда 20%
8.290 MKD
големина
10.5
11.5
12
13
8.5
9
9.5
Pročitajte

Надминете го стандардното и вообичаеното кога купувате патики. Патиките се клучно парче што може да ја заокружи секоја од вашите комбинации. Тие се идеално парче да го направат секој стајлинг поинтересен и малку необичен, а со тоа да ве издвојат во толпата.

Како поддржувачи на вистинската sneaker култура, Buzz Online Shop се истакнува со повеќе од импресивната понуда на патики. Меѓу моделите со кои сме особено горди се adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma, кои ги обожаваат и носат најпознатите ѕвезди во светот.

Во зависност од афинитетот, женските патики и машките патики можат да се носат со палта, со хеланки, здолништа, пантолони, но тоа е секако најприфатливата варијанта на урбаните спортски варијанти. Дуксерите, како клучни делови во гардеробите на познатите ѕвезди од хип-хоп културата, се неопходни во гардеробите на сите љубители на патики, затоа не изоставувајте ги. Љубителите на street style не смеат да ги пропуштат и јакните од понудата на Buzz, затоа што тие со патиките прават комбинација која веднаш станува моден тренд.

Бидете смели, имајте must have парчиња и да станете дел од Buzz Crew, тимот што ги руши сите модни граници!