на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики PUMA CA PRO SUEDE FS
Puma Патики PUMA CA PRO SUEDE FS
Puma Патики PUMA CA PRO SUEDE FS
Puma Патики PUMA CA PRO SUEDE FS
Puma Патики PUMA CA PRO SUEDE FS
Puma Патики PUMA CA PRO SUEDE FS
Puma Патики PUMA CA PRO SUEDE FS
Puma Патики PUMA CA PRO SUEDE FS
Puma Патики PUMA CA PRO SUEDE FS
Puma Патики PUMA CA PRO SUEDE FS
Puma

Puma Патики PUMA CA PRO SUEDE FS

Код на производ: 387327-10
6.190 MKD
6.190 MKD
4.952 MKD
Заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Puma
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 534376-76
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 395205-01
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 380190-03
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 395936-01
6.392 MKD
Заштеда 20%
7.990 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 396464-01
Prosecna ocena:
glas
3
glasa
3
4.941 MKD
Заштеда 10%
5.490 MKD
Големина
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 392718-01
6.083 MKD
Заштеда 30%
8.690 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45