на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok

Reebok Патики Classic Leather

Код на производ: GY3558
5.490 MKD
5.490 MKD
4.941 MKD
Заштеда: 549 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 41
 • 42
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok Classic Leather машките lifestyle патики се инспирирани од дизајнот на патики за трчање од осумдесеттите. Горниот дел е мек и лесен, изработен од еластична кожа и им дава удобност и пријатност на вашите стапала. Средниот EVA ѓон ја зголемува удобноста со лесната амортизација, а имаат и EVA влошка што може да се отстрани доколку е потребно. Патиките со класичен начин на врзување го имаат и Reebok логото, кое јасно кажува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Уживајте во стариот добар Reebok класик со овие врвни патики. Сè што треба да направите е да ги заврзете и да го започнете денот.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Кожен горен дел
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Среден ѓон и EVA влошка
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara