на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Патики ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Патики ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Патики ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Патики ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Патики ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Патики ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Патики ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok

Reebok Патики ZIG KINETICA 2.5 EDGE

Код на производ: 100074785
9.190 MKD
9.190 MKD
7.352 MKD
Заштеда: 1.838 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 43
  • 44
  • 44.5
  • 41
  • 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY3558
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12.5
8.5
9
9.5