на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
Puma

Puma Патики PUMA RS-X EFEKT PRM

Код на производ: 390776-24
7.390 MKD
7.390 MKD
5.912 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 41
  • 42
  • 44
  • 44.5
  • 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Puma
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387327-10
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 395205-01
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 380190-03
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 396464-01
Prosecna ocena:
glas
3
glasa
3
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
Големина
42
42.5
43
44
44.5
45