на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Force 1 ’07
Nike

Nike Патики Air Force 1 ’07

Код на производ: FJ4160-002
8.790 MKD
8.790 MKD
8.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 '07 се машки lifestyle патики што ќе ги задоволат сите ваши потреби додека го славите наследството на AF1. Тие се појавија во осумдесеттите како кошаркарски патики, а потоа го зацврстија своето место на тронот во текот на деведесеттите години на дваесеттиот век. И со причина носат број 1. Силните рабови, текстилниот горен дел и гумениот ѓон ги прават идеални за носење во топлите денови. Пената во средниот ѓон обезбедува мекост при секој чекор или скок, додека обложениот глужд и обложениот јазик додаваат удобност. Ретро гумениот ѓон, со кругови, ќе ви обезбеди добро држење и стабилност. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Пена во средниот ѓон
 • Swoosh лого
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:14
  Дуксер FB7921-435
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FZ4709-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM4044-001
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DQ8426-132
  9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4181-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV0821-002
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  glasa
  3
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5