на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики CLASSIC NYLON
Reebok Патики CLASSIC NYLON
Reebok Патики CLASSIC NYLON
Reebok Патики CLASSIC NYLON
Reebok Патики CLASSIC NYLON
Reebok Патики CLASSIC NYLON
Reebok Патики CLASSIC NYLON
Reebok Патики CLASSIC NYLON
Reebok

Reebok Патики CLASSIC NYLON

Код на производ: 100074325
4.890 MKD
4.890 MKD
3.912 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 43
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 42
  • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074211
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IE4537
3.912 MKD
Заштеда 20%
4.890 MKD
Големина
10
10.5
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
Големина
44,5
45
45,5
46
47