на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Dunk Jumbo
Nike Патики Air Dunk Jumbo
Nike Патики Air Dunk Jumbo
Nike Патики Air Dunk Jumbo
Nike Патики Air Dunk Jumbo
Nike Патики Air Dunk Jumbo
Nike Патики Air Dunk Jumbo
Nike Патики Air Dunk Jumbo
Nike Патики Air Dunk Jumbo
Nike Патики Air Dunk Jumbo
Nike Патики Air Dunk Jumbo
Nike Патики Air Dunk Jumbo
Nike

Nike Патики Air Dunk Jumbo

Код на производ: DV0821-002
Prosečna ocena:
4.7
3 glasa
3 ocene
3
(Оцени)
8.790 MKD
8.790 MKD
8.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Dunk Jumbo се машки патики со уникатен изглед и неповторлива удобност. Дизајнот на овие патики претставува нагласен класичен изглед, додека единицата Air strobel поставува перници веднаш под вашите стапала. И ако тоа не е доволно, конструкцијата на јазикот и новиот систем на врвки носат нов изглед кој е прилагодлив на секоја облека. Горниот дел е изработен од кожа и мрежести материјали за врвен изглед кој трае. Воздушната лента под нозете обезбедува удобност токму онаму каде што сакате. Новиот систем за врзување обезбедува персонализирано вклопување. Средниот ѓон од пена нуди лесно амортизирање со одзив. Гумениот надворешен ѓон со класичен вртлив обрач додава издржливо влечење и класичен стил. Издолжената гума околу работ на ѓонот ја зголемува издржливоста. Малите засеци на кожните преклопи ви овозможуваат да чекорите природно. Јазичето за влечење на јазикот го олеснува облекувањето и соблекувањето.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Единица Air strobel
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  vase
  vase
  07.05.2024. 14:53
  Hristijan
  Hristijan
  02.05.2024. 17:59
  Daniel
  Daniel
  01.05.2024. 22:52

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FZ4709-104
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:14
  Дуксер FB7921-330
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:14
  Дуксер FB7921-361
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM4044-001
  6.111 MKD
  Заштеда 10%
  6.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DQ8426-132
  9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4181-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DV0831-107
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  6.5
  7.5
  8.5
  9
  9.5