на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas

adidas Патики ADI2000

код на производ: IF8825
Šifra proizvođača: NJS04
7.988 MKD
7.988 MKD
7.988 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 46
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IL2512
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IL2490
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер HM1871
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер HK7340
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.982 MKD
Заштеда 35%
4.588 MKD
големина
2XL
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер H06665
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.028 MKD
Заштеда 45%
3.688 MKD
големина
L
S

слични производи