на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas

adidas Дуксер Classics Superstar

Код на производ: IL2494
Šifra proizvođača: EEP89
4.588 MKD
4.588 MKD
3.670 MKD
Заштеда: 918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Classics Superstar е машка горна тренерка направена од мешавина на рециклирани и обновливи материјали. Изработена од мека ткаенина, оваа задолжителна гардероба останува верна на ретро дизајнот од кој е инспириран. Извезеното Trefoil лого и ригите со потпис му оддаваат почит на класичниот стил на adidas, додека ребрестиот раб и ластиците ја одржуваат формата приспособена на сите вистински места. Целосниот патент по предниот дел ви овозможува да се загреете или да го носите отворен со вашата омилена маица одоздола. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација:

 • Slim fit
 • Целосно затворање со патент
 • Стојачка јака
 • Џебови со патент
 • Ребрести рабови и ластици

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FZ5742
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.516 MKD
  Заштеда 25%
  8.688 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG9983
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  5
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.012 MKD
  Заштеда 30%
  8.588 MKD
  Големина
  10-
  11
  6
  7-
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG3773
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.189 MKD
  Заштеда 10%
  7.988 MKD
  Големина
  10
  10-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FZ6427
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  9

  слични производи