на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

код на производ: ID3109
Šifra proizvođača: NKD10
7.388 MKD
7.388 MKD
7.388 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 46
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IM2088
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
2XL
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IL2512
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HM2494
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.437 MKD
Заштеда 35%
5.288 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер II5763
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
големина
2XL
L
S
XL

слични производи