на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas

adidas Патики SUPERSTAR XLG

код на производ: IG2972
Šifra proizvođača: MCH80
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar XLG се женски lifestyle патики кои имаат легендарен дизајн. Овие патики продолжуваат да се истакнуваат со култниот врв на школка и назабените 3-ленти. Овие патики го задржуваат својот легендарен стил, држејќи се до корените, додека ремиксираните детали го издвојуваат овој пар од сите други патики. Сè за овие патики, од врвките до густите ѓонови, добива смела, монохроматска палета на бои. Деталите на овие кожни и гумени патики се комбинираат за навистина впечатлив изглед.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер II8040
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H20410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB5912
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB7406
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7