на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA

код на производ: IF7683
Šifra proizvođača: MAT40
7.988 MKD
7.988 MKD
6.390 MKD
Заштеда: 1.598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar Bonega 2B е женска lifestyle патика која го слави бестрашниот израз. Останувајќи верни на своите корени, овие патики го задржуваат иконскиот гумен горен дел, притоа внесувајќи нов изглед со изменети пропорции. Нерамнините и жлебовите што го истакнуваат приспособениот дизајн на средниот ѓон на платформата им даваат на овие патики безвременски изглед. Мемориската технологија што се користи во внатрешноста на оваа патика обезбедува удобно вклопување. Овие патики се направени од природни и обновливи материјали како дел од патувањето кон дизајнирање за ограничени ресурси и помагање да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Горен дел изработен од кожа
 • Внатрешност со мемори пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20431
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.795 MKD
  Заштеда 55%
  3.988 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7406
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-