на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classics

Код на производ: IP0602
Šifra proizvođača: EKM99
4.588 MKD
4.588 MKD
3.900 MKD
Заштеда: 688 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Classics е горна lifestyle тренерка во која ќе бидете подготвени да ги запалите градските улици. Задолжителна за сите љубители на adidas, оваа тренерка е хит уште од 80-тите со својот модерен, но автентичен изглед . Овој стил останува верен на своите спортски корени со исправена јака и класичните ленти на ракавите кои ја истакнуваат вашата љубов кон брендот. Има поширок крој и има патент по цела должина за прилагодување на отвореноста. Еластичните ластици и појас спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Можете да го комбинирате со вашите омилени фармерки или долни тренерки за опуштен изглед кој сигурно ќе привлече внимание. Направена од низа рециклирани материјали, со најмалку 70% рециклирана содржина, тоа е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на загадувањето со пластика. Спецификација:

 • Женска lifestyle горна тренерка
 • Опуштен крој
 • Исправена јака
 • Ребрести ластици на ракавите и појасот
 • Патента по целосна должина
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IE0876
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  Големина
  5-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE0460
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.109 MKD
  Заштеда 10%
  6.788 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FX7484
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.950 MKD
  Заштеда 20%
  6.188 MKD
  Големина
  3-
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE0429
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  Големина
  5
  5-
  6

  слични производи