на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas

adidas Патики RESPONSE

код на производ: IE9867
Šifra proizvođača: MDI51
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas RESPONSE се удобни, класични женски lifestyle патики со изразито спортски стил. Внимавајте со подигнатиот среден ѓон и смелите детали на овие патики. Овие патики потсетуваат на аdidas патиките за трчање од раните 2000-ти, со својата високотехнолошка конструкција. Мрежестиот и текстилниот горен дел со различни слоеви обезбедува спортски вибрации. Рефлектирачките детали на страничните панели и петицата изгледаат кул, но помагаат и да ги задржите вашите стапала видливи при слаба осветленост. ДНК-та на патиките за трчање од 2000-тите го подигнува повеќе од вашиот стил.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстил и мрежест горен дел со синтетички слоеви
 • Текстилен ентериер
 • ЕVА среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IA6501
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.541 MKD
  Заштеда 25%
  3.388 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GN2791
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.028 MKD
  Заштеда 45%
  3.688 MKD
  големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.199 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H34591
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.659 MKD
  Заштеда 55%
  3.688 MKD
  големина
  34
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-