на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classics

Код на производ: IK4034
Šifra proizvođača: EKM89
4.588 MKD
4.588 MKD
3.670 MKD
Заштеда: 918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Classics е женски lifestyle дуксер кој зрачи со урбаност. Без разлика дали одите во паркот или во библиотеката, оваа дуксерка на Adicolor ќе ве однесе таму со удобност и стил. Класичната енергија на adidas изобилува со внимателни детали, вклучувајќи 3-ленти што се протегаат по ракавите и извезено лого Trefoil на градите. Изработена од удобна мешавина од памук и полиестер, оваа свежа интерпретација на омилениот дизајн е совршен додаток на секоја гардероба и комбинација. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Затворање со патент
 • adidas лого
 • Стандарден крој
 • 70% рециклирани материјали

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FY2783
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.470 MKD
  Заштеда 20%
  5.588 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ2613
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.242 MKD
  Заштеда 30%
  7.488 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики GX1840
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.793 MKD
  Заштеда 40%
  7.988 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9842
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.752 MKD
  Заштеда 30%
  6.788 MKD
  Големина
  4
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG0270
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6

  слични производи