на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas

adidas Патики OZWEEGO

код на производ: GY6813
Šifra proizvođača: LPZ11
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas OZWEEGO се женски lifestyle патики со футуристички изглед кои се удобни како што изгледаат. Поминете ги границите на винтиџ стилот. Овие адидас патики ја мутираат ДНК од деведесеттите во нешто сосема ново. Покажете ја целата моќ и добар стил на овие патики во комбинација со шорцеви или шорцеви. Чекорете со самодоверба кон неверојатно удобниот средниот ѓон EVA и Adiprene+ кој обезбедува одлично амортизирање.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен и кожен горен дел со прекривки од велур
 • Лого на adidas
 • ЕVА среден ѓон
 • Adiprene+
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7434
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB5913
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20431
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.794 MKD
  Заштеда 55%
  3.988 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H15823
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.929 MKD
  Заштеда 55%
  4.288 MKD
  големина
  34
  36
  38
  40

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-