на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas

adidas Патики OZWEEGO

код на производ: HQ4273
Šifra proizvođača: MDB73
8.688 MKD
8.688 MKD
6.082 MKD
Заштеда: 2.606 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 46 2/3
 • 47 1/3
 • 48
 • 35 1/2
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas OZWEEGO се женски патики lifestyle дизајнирани да го поддржат вашиот чекор во текот на денот. Овие женски аdidas патики мутираат на ДНК од 90-тите за да создадат стил кој е храбар и модерен. Градот Шангај е изграден на богата и колоритна традиција. Прославете ја нејзината култура во овие патики на adidas OZWEEGO. Деталите за јазли и конец, плус деко шевовите, оддаваат внимателна почит на традицијата. Носете ги на градските улици и шетајте удобно на плишаните Adiprene перничиња кои обезбедуваат одлично амортизирање. Гумениот надворешен ѓон е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки, давајќи му на вашиот чекор сигурна основа.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Adiprene перници
 • Деко шевови
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IK4034
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи