на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas

adidas Дуксер Adicolor Essentials

Код на производ: IR5975
Šifra proizvođača: BUH29
3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
Заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Essentials е женски lifestyle дуксер во класичен стил кој е врвен избор за лежерно облекување. Опуштете се во модерна верзија на класичниот стил со овој женски adidas дуксер. Направен од комбинација на памук и рециклиран полиестер, обезбедува добар изглед и пријатно чувство на мекост. Совршен е за секојдневно носење. Минималистичкиот, едноставен дизајн и опуштениот крој овозможуваат безброј можности за комбинирање. Спуштените рабови на рамениците и широката еластична лента околу половината додаваат женственост. Извезеното лого со три листови во центарот го додава вистинскиот спортски стил што го сакате. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук. Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Опуштен крој
 • Еластични ластици на ракавите и околу половината
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE0460
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7

  слични производи