на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike

Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece

Код на производ: DQ5860-133
4.390 MKD
4.390 MKD
3.512 MKD
Заштеда: 878 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Phoenix Fleece женскиот дуксер за секој ден е дизајниран за љубителите на oversized модели. Кренете го вашиот стил на повисоко ниво со модерниот дизајн на ова парче облека. Oversized кројот прави да се чувствувате опуштено и удобно. Ребрестите делови на ракавите обезбедуваат покривање и топлина на рацете. Удобниот и пријатен материјал од кој е направен е одличен за пониски температури.
Спецификации:

 • Женски дуксер за секој ден
 • Oversized крој
 • Ребрести делови на ракавите
 • Тркалезно деколте
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики AH6789-601
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  Големина
  5,5
  6
  6,5
  7
  7,5
  8,5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-003
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.623 MKD
  Заштеда 30%
  10.890 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DZ4764-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.192 MKD
  Заштеда 20%
  8.990 MKD
  Големина
  5
  5,5
  6
  6,5
  7
  8
  8,5
  9
  9,5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DH0775-200
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.993 MKD
  Заштеда 25%
  7.990 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB1289-200
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.768 MKD
  Заштеда 35%
  13.490 MKD
  Големина
  6
  7
  7.5
  8

  слични производи