на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas Патики Gazelle Bold
adidas

adidas Патики Gazelle Bold

Код на производ: IE0876
Šifra proizvođača: MBU94
Prosečna ocena:
7.388 MKD
7.388 MKD
7.388 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38 2/3
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Gazelle Bold се женски lifestyle патики со иконски дизајн со модерни детали донесени од 21 век. Првично дизајнирани за фудбал, овие ретро стилски патики сега прераснаа во иконски патики од улична мода. Горниот дел од велур носи ретро атмосфера од 90-тите и нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Мекиот среден ѓон ви дава возвишен изглед, совршена удобност и леснотија на движење. Наредениот трислоен ѓон на платформа буквално ве носи на следното ниво. Патиките се со плиток профил со класични врвки и познатите 3 ленти. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие патики.вСпецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел од велур
 • Со врзување
 • Плиток профил
 • adidas лого
 • Трослоен ѓон на платформа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Danica
  Danica
  18.04.2024. 16:04

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IC5576
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.372 MKD
  Заштеда 35%
  5.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC5236
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.702 MKD
  Заштеда 30%
  5.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HJ7870
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.372 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  42
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB5913
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H20410
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  Големина
  34
  36

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH7496
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  6